Indywidualnie projektowane szkolenia

Pracuję na postawie. Według mnie żadne, nawet najdoskonalsze narzędzia nie sprawdzą się, jeżeli człowiek ma przekonania, które uniemożliwiają ich wykorzystanie dla dobra siebie, swojego zespołu i organizacji. Na moich szkoleniach pracujemy w ramach kultury organizacji, wartości, misji i wizji oraz dotykamy indywidualnych wartości, potrzeb i celów. Szkolenia projektuję indywidualnie dla każdej organizacji w oparciu o wywiady z pracownikami, badania oraz kwestionariusze. Zebrana wiedza pozwala mi stworzyć maksymalnie skuteczne szkolenia.

Każdy wie, co to jest szkolenie. Ode mnie dowiesz się, z jakiego powodu szkolenia przynoszą konkretne rezultaty

  1. Pracuję na postawie – według mnie żadne, nawet najdoskonalsze narzędzia nie sprawdzą się, jeżeli człowiek ma przekonania, które uniemożliwią ich wykorzystanie dla dobra siebie, swojego zespołu i organizacji. Na moich szkoleniach pracujemy w ramach kultury organizacyjnej, wartości, misji i wizji organizacji (jeżeli takie ma – misję i wizję) i dotykamy indywidualnych wartości, potrzeb, celów, uczymy się nazywać intencje. Kładę mocny nacisk na poznaniu samego siebie – co jest moim – pracownika zasobem, co ważnego wnoszę do organizacji, jak się wyróżniam, jakie mam potrzeby, jak myślę i jak działam, bo poznanie samego siebie pozwala lepiej zrozumieć innych, zaakceptować różnorodność i czerpać z niej. A to pozwala na efektywną współpracę.
  2. Szkolenia projektuję indywidualnie dla każdej organizacji w oparciu o audyty, wywiady z pracownikami, badania, kwestionariusze.
  3. Szkolenie to proces – programy szkoleniowe dzielę na moduły, między którymi uczestnicy mają czas i możliwość zaadaptować poznanie narzędzia, techniki, sposoby pracy do codziennej rzeczywistości zawodowej. Wspieram ich spotkaniami online, dedykowanymi grupami w social mediach, zadaniami rozwojowymi, które kiedyś moi uczestnicy nazwali inspiracjami do rozwoju 😉, indywidualnymi i grupowymi superwizjami.
  4. Po zakończeniu szkolenia regularnie odbywają się follow-upy, czyli spotkania, które wspierają w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami w nurcie przeprowadzonego szkolenia.
  5. Pracuję z wykorzystaniem technik coachingu grupowego, zespołowego, w szczególności technikami Action Learning oraz Grup Balinta.
  6. Jestem prekursorką w obszarze zarządzania w nurcie Human2Human H2H oraz pierwszą w Polsce facylitatorką koncepcji Empowering People in The Workplace / Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie – pełna szacunku, stanowcza i uprzejma jednocześnie, asertywna komunikacja jest dla mnie podstawą budowania relacji, efektywnej współpracy i rozwiązywania konfliktów. To nie są frazy – to są podstawowe elementy każdego z moich szkoleń.

Dla kogo

Dla właścicieli małych, dużych oraz średnich firm. Dla wszystkich, którzy chcą podnosić kompetencje swojego zespołu.

Co Ci to da

Zyskujesz poszerzenie kompetencji własnych i zespołu z dowolnie wybranego obszaru działalności Twojej firmy. Dam Ci konkretne narzędzie, dzięki którym osiągniesz wszystkie założone cele.

Cena

Cena dnia szkoleniowego 4000 netto.

Cena realizacji projektu szkoleniowego ustalana jest indywidualnie w zależności od:
– długości trwania projektu
– ilości uczestników
– miejsca realizacji projektu (realizuję szkolenia również online)
– dodatkowych opcji związanych z przygotowaniem programu szkoleniowego
– dodatkowych opcji wsparcia po zakończeniu realizacji programu szkoleń

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy o tym, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.

Twoje dane posłużą mi do kontaktu i przedstawienia oferty, będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Dziękuję za wysłanie wiadomości, odpowiem tak szybko jak to tylko możliwe.
Niestety nastąpił problem wysyłki, proszę o osobisty kontakt.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

606 480 822

m.kaminska@instytutrozwoju.org.pl