Certyfikacja Human to Human | H2H

Chcesz stworzyć organizację opartą na wzajemnym szacunku, empatii, szczerości? Chcesz pracować z ludźmi, którzy są świadomie siebie, potrafią komunikować się nawet w sytuacjach kryzysowych i maksymalnie wykorzystują swój naturalny potencjał? Masz już dość rotacji na kluczowych dla Twojej organizacji stanowiskach i tego, że najlepsi wybierają pracę u konkurencji? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś_eś twierdząco, potrzebujesz certyfikacji Human to human! Program, który Cię do niej doprowadzi obejmuje audyt aktualnej sytuacji organizacji, szkolenie wszystkich jej pracowników w duchu Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie, cotygodniowe spotkania, podczas których Twój zespół pozna narzędzia Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie i audyt sytuacji po roku wdrażania programu Pozytywnej Dyscypliny.

Dla kogo

Dla właścicieli małych, dużych oraz średnich firm. Dla tych, którzy chcą zmienić kulturę organizacji na opartą na szacunku, empatii i szczerości oraz wykorzystywać maksymalnie naturalny potencjał zespołu.

Co Ci to da

Kultura wzajemnego szacunku i lepsza komunikacja w zespole to większa motywacja, efektywność i lojalność, to lepsze wyniki i mniej problemów do rozwiązywania.

Cena

Ustalana indywidualnie

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy o tym, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.

Twoje dane posłużą mi do kontaktu i przedstawienia oferty, będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Dziękuję za wysłanie wiadomości, odpowiem tak szybko jak to tylko możliwe.
Niestety nastąpił problem wysyłki, proszę o osobisty kontakt.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

606 480 822

m.kaminska@instytutrozwoju.org.pl