JESZCZE LEPSZA FIRMA

Zamień plany na wyniki

Czym jest “Jeszcze lepsza firma”?

To kompleksowy, opracowany indywidualnie do Twoich potrzeb 12-tygodniowy PROGRAM SZKOLENIOWY, dzięki któremu ZWIĘKSZYSZ PRZYCHODY swojej firmy. Wdrażamy go wspólnie krok po kroku. Skupiamy się na tych obszarach, które w największym stopniu wpływają na osiągane przez Twoje przedsiębiorstwo REZULTATY. Poprawiamy je RAZEM.

Dołącz do kompleksowego programu wspierającego rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Dla kogo ?

Dla WŁAŚCICIELI małych i średnich firm oraz MENEDŻERÓW zarządzających w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dla KAŻDEGO, KTO CHCE JESZCZE LEPSZEJ FIRMY I jeszcze lepszych EFEKTÓW!

CHCĘ DOŁĄCZYĆ

Co ode mnie dostaniesz?

15 h KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH

Indywidualna diagnoza wyzwań stojących przed Twoim przedsiębiorstwem oraz opracowanie ścieżki współpracy w ramach cotygodniowych indywidualnych godzinnych konsultacji.

18 h COTYGODNIOWYCH SZKOLEŃ Z

ZARZĄDZANIA

Zagadnienia: przywództwo sytuacyjne, zarządzanie poprzez indywidualizację, skuteczna komunikacja, rekrutacja i rozwój pracowników, proste i skuteczne narzędzia managerskie.

SPRZEDAŻY

Zagadnienia: zarządzanie sprzedażą w organizacji, prospecting, up-selling i cross-selling, systemy premiowe wspierające sprzedaż.

MARKETINGU

Zagadnienia: tworzenie kompleksowej strategii marketingowej wspierającej realizację Twoich celów.

3 COMIESIĘCZNE 3 h SUPERWIZJE GRUPOWE

Wspierające podejmowane przez Ciebie działania. Superwizje to praca nie tylko z liderem, ale również z całym zespołem, wzajemne inspirowanie się, motywowanie, uczenie od siebie nawzajem.

Ilość szkoleń z danego obszaru ustalamy indywidualnie według Twoich potrzeb.

Pospiesz się, mam tylko 10 miejsc!

Tylko do 30 listopada zapłacisz 4500 zł zamiast 6000 zł. Nie czekaj!
Zainwestuj w swoją jeszcze lepszą firmę już teraz. Możesz zapłacić jednorazowo lub w ratach.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ

Jak mogę Ci pomóc?*

Rozwój

Sama sprzedawałam i budowałam skuteczne zespoły, które sprzedawały i osiągały wyniki, sama tworzyłam standardy zarządzania i obsługi klienta oraz procesy HR-owe. Nie stoi za mną teoria i książki, ale wieloletnia PRAKTYKA i SUKCESY moje i dyrektorów sprzedaży. Miałam bezpośredni wpływ na ROZWÓJ SPRZEDAŻY i ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW, z którymi pracowałam. Niech teraz moje doświadczenie przełoży się na TWÓJ ROZWÓJ.

Efekt

Pracujemy na konkretny efekt, realizujemy plan, który powstaje w oparciu o szczegółowy audyt sytuacji i potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Wspólnie WERYFIKUJEMY EFEKTY działań bezpośrednio po ukończeniu programu i później. Nie wybieram najłatwiejszych i najszybszych rozwiązań tylko takie, które DŁUGOTERMINOWO przyniosą Ci NAJLEPSZE EFEKTY.

Relacje

Na każdym etapie wprowadzania zmian i ulepszeń możesz liczyć na moje wsparcie. Chcę Ci TOWARZYSZYĆ, chcę Cię nauczyć, chcę pokazać Ci sposób i dać najskuteczniejsze narzędzia. Nie chcę Cię obsługiwać, chcę być twoim PARTNEREM w procesie zmiany. Po kilku tygodniach pracy będziesz gotowy kontynuować to, co zaczęliśmy, ale nadal możesz wtedy liczyć na moje wsparcie.

*Widziałaś_eś New Amsterdam? Pamiętasz słynne “Jak mogę Ci pomóc” (jeśli nie, serdecznie polecam Ci ten serial bo to niezła lekcja zarządzania!)? Dokładnie to zdanie wprowadziłam tworząc nowy standard obsługi klienta w CUK Ubezpieczenia.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ

Cześć, jestem Magda,

od 10 lat wspieram procesy biznesowe i rozwijam sprzedaż moich klientów zwiększając rentowność ich przedsiębiorstw. Jestem konsultantem strategicznym, trenerem biznesu, mentorem, facylitatorem i superwizorem. Buduję skuteczne zespoły sprzedażowe, wprowadzam nowe standardy, szkolę, nadzoruję, doradzam. Pracuję w nurcie Human 2 Human – empatia i partnerstwo to podstawa budowanych przeze mnie relacji.

Sprawdź, jak oceniają mnie inni

“Pani Magda daje ogromne poczucie wsparcia w trudnych sytuacjach, na które narażony jest przedsiębiorca. Jest też skarbnicą wiedzy managerskiej, gdyż ma duże doświadczenie, dzięki czemu nic ją nie zaskakuje – ma rozwiązanie na każdą sytuację, na którą napotyka osoba zarządzająca. Przy tym jest ciepłą i energiczną osobą, która potrafi doskonale zmotywować! Szczerze polecam.”
Aleksandra Ziemska,
właścicielka Studia Nova Figura & Dietetyk Aleksandra Ziemska
“Z Magdaleną Kamińską pracowałam w 2019 r. Wsparła mnie – kobietę i właścicielkę prowadzącą firmę. Magda pomogła mi podjąć ważne dla mnie decyzje, upewnić się w tych, które budziły moje wątpliwości i wzmocniła moje przekonanie, że jestem we właściwym zawodowo miejscu. Nieocenione było doświadczenie managerskie Magdy, umiejętność stawiania właściwych, czasami trudnych pytań i jej zaangażowanie. Czułam się bezpiecznie podczas sesji oraz widziałam realne skutki naszych spotkań w moim biznesie Polecam, jako człowieka i eksperta.”
Emilia Karbowska,
właścicielka Eko-Serwis Kurjata

“Z Panią Magdą pracowałam przez 4 miesiące. Niezwykle cenne dla mnie doświadczenie. Dzięki współpracy z Panią Magdą zmieniłam komunikację w zespole, zmieniłam komunikację ze sobą, nabrałam pewności o słuszności podejmowanych zmian. Przełożyło się to z kolei na wzrost sprzedaży w zespole oraz satysfakcjonujące samopoczucie. Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą. Dodam, że Pani Magda jest charyzmatyczną, merytoryczną i empatyczną Kobietą.”

Monika Sajnog,
Dyrektor Oddziału Centrum Biznesowego MSP w BNP Paribas